Skocznia Małysza, gdzie warto ?

Skocznia Małysza, gdzie warto ?

Czy warto odwiedzić Cieńków, bo nie wiem czy planować w te okolice wyjazd? Jeśli macie w tym jakieś informacje z tym związane to dajcie mi znać.

dabuj45

Posty: 1

 
Zawsze szukam informacji o Beskidzie Śląskim na przeróżnych stronach, lecz słyszałem, że jest taka, która ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, lecz może ktoś poda adres takie strony www?

filemon66

Posty: 18

 
Byłem w Beskidzie Żywieckim, natomiast nad jeziorem. Mnie się podobało, albowiem to wyjątkowe miejsce. Ma taki specyficzny klimat, zatem polecam się tam pojawić. Gusta są inne, zatem nie gwarantuje, że wszystkim się tam spodoba. Na pewno odnajdziecie tam mnóstwo miejsc, które warto zobaczyć i uwiecznić na nadzwyczajnych i oryginalnych zdjęciach.

namok

Posty: 7

 
Polecam przejrzeć sobie zdjęcia z Kotarz na stronie https://kochambeskidy.pl/beskidy-na-weekend-brenna-holcyna-hala-jaworowa-oraz-kotarz/. To szczególna kompozycja, jaka zapadnie każdemu w pamięci. Mnie zachwycają te zdjęcia i to, co się na nich odnajduje. Sprawdźcie sami wszystko.

edyta123

Posty: 8

 
Lubię zdobywać różne informacje o Beskidzie nawet, jeśli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można chociażby pooglądać sobie zdjęcia, które są wyjątkowe.

ZaNK3R

Posty: 12

 
Polecam odwiedzić Cieńków, bo dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie piękne zdjęcia z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to duży obszar, ale i wiele atrakcji. To akurat dobrze, bo tak naprawdę każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi wiele radości.

Intro_69

Posty: 3

 
Mnie się podoba w tym regionie, bo można znaleźć ciekawe i dzikie miejsca. W Polsce jest z tym coraz trudniej. Warto oczywiście wspierać się portalem, który jest poświęcony tej tematyce, bo znajdziemy tam wiele ciekawych informacji.

serum45

Posty: 11