gadżety reklamowe, znacie sklep ?

gadżety reklamowe, znacie sklep ?

Jakie gadżety reklamowe do firmy są dzisiaj modne? Zastanawiam się nad tym, żeby jakieś zakupić, lecz nie wiem co wybrać?

wieszdo87

Posty: 1

 
Jak chcecie zamawiać jakieś gadżety reklamowe do firmy poprzez Internet to róbcie to tylko na zaufanych i sprawdzonych stronach, bo ja niestety ostatnio zostałem oszukany. Złożyłem zamówienie, opłaciłem je i nie zostało do mnie dostarczone. Chciałem Was przed tym ostrzec, aby takie sytuacje wiecej się nie powtarzały.

Rico

Posty: 8

 
Według mnie jedną z lepszych metod, jeśli chodzi o nadruki na produktach jest grawerowanie laserem. Sam ostatnio się na nie zdecydowałem, choć nie byłem przekonany i jestem naprawdę mocno zadowolony z efektu.

Krakusek34

Posty: 4

 
Chciałbym zarekomendować Wam zakup bombek choinkowych z nadrukiem. Ostatnio sam się na nie zdecydowałem i po pierwsze biuro w czasie świątecznym teraz wygląda o wiele lepiej, a po drugie zauważyłem, iż dużo klientów zwraca na nie spostrzeżenie. Myślę, iż może być to ciekawy i skuteczny sposób na reklamę firmy.

Sagerrak

Posty: 11

 
Moim zdaniem na dzień dzisiejszy gadżety reklamowe to absolutna podstawa, aby zaistnieć na rynku. Ja osobiście zamawiam wszystkie na tej stronie: https://taniegadzety.pl/content/121-hot-stamping, bowiem zamówienie zawsze przychodzi szybko i jest w pełni kompletne.

eGall

Posty: 20

 
Ostatnio postanowiłem, że w moim biurze w okresie świątecznym pojawią się bombki choinkowe z nadrukiem. Wszystko będzie o wiele ładniejsze, a być może przy okazji klienci będą zwracać na nie uwagę i zapadnie im w pamięć logo mojej firmy. Wydaje mi się, że to dobry pomysł.

Joe

Posty: 10