olsztyn dobry fryzjer, poszukuję

olsztyn dobry fryzjer, poszukuję

Cześć, niestety krucho u mnie ostatnio z kasą, a pilnie potrzebuję ściąć włosy. Czy jest jakiś tani fryzjer w Olsztynie wart polecenia?

verosss

Posty: 1

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, iż chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

oligard

Posty: 6

 
Słyszałam bardzo idealne opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

JasioJasio

Posty: 5

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to niezwykle drażliwy temat. Niewiele jest salonów, które robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

HaNzo

Posty: 3

 
Ceny strzyżenia na nieszczęście osiągają wręcz astronomiczne wartości w ostatnim okresie. Dosyć przystępną ofertę cenową ma fryzjer w Jonkowie. To co prawda pod miastem, niemniej jednak myślę, że nie będzie żadnych problemów z dojazdem. Na dodatek proponują oni doskonałą jakość świadczonych usług – zawsze jestem usatysfakcjonowany :)

Modniś

Posty: 3

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niesłychanie miły personel, który określiłabym jednym słowem – fachowy. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

derWER

Posty: 3

 
Znakomite stylizacje wykonuje fryzjer w Olsztynie przy Kortowej. Zgłosiłam się tam po uczesanie na ślub. Kiedy stanęłam wreszcie w lustrze, to oniemiałam z wrażenia. Do obecnie nieraz wracam do fotografii z tamtego dnia, albowiem uważam, iż prezentowałam się niezmiernie atrakcyjnie.

matus2609

Posty: 5

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam także strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

ombre070

Posty: 9