Czy można naprawić obraz z kasety vhs?

Czy można naprawić obraz z kasety vhs?

Poszukuję firmy (dobrej), która jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeśli ktoś zna dobrą firmę lub może to wykonać samodzielnie proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie znaczną wartością więc proszę o pomoc jedynie profesjonalistów.

Uleczek4

Posty: 25

 
Na kilku forach internetowych zalazłem sporo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Zbyszek

Posty: 26

 
Szukam identycznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało wobec tego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić wobec tego też liczę na pomoc profesjonalistów.

chmiel80

Posty: 16

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bowiem później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

m3sh

Posty: 17

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest faktycznie interesujący.

mario72k

Posty: 21

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien niemniej jednak więcej konkretnych informacji odszukasz na stronie.

Robuś

Posty: 22

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Grubas

Posty: 21

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim okresie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także należałoby wydać 15 pln jeżeli się nie mylę.

BobStanley

Posty: 22

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w dobrym stanie dlatego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Złoty

Posty: 16