Szkolenia bilardowe

Szkolenia bilardowe

Czołem! Potrzebny mi kontakt na szkoleniowców zajmujących się szkoleniami bilardowymi. Podpowiecie kogoś? Gdzie się naprawdę można nauczyć gry zupełnie od podstaw?

Posty: 11

 
Dotychczas jeśli zdarzało mi się grać w bilard to raczej w różnorakich warszawskich spelunach. Tam najczęściej można znaleźć stół w dobrej cenie ;P

345_14

Posty: 15

 
Ostatnimi czasu to dość często ze znajomymi umawiamy się na bilarda w klubie House of Pool – houseofpool.pl. To chyba najlepiej wyposażony klub bilardowy w Polsce na ten moment. 10 stołów Dynamic, dużo miejsca do gry, klimatyczna muzyka w tle. Można się wyczilować.

Gucio

Posty: 21

 
Wiem, że będą otwierać na Krakowskim Przedmieściu za jakiś czas nowoczesny klub bilardowy, ale co do konkretów to jeszcze za dużo nie wiadomo. W każdym razie nie mogę się doczekać, bo brakuje takiego miejsca na mapie miasta moim zdaniem.

Wielki Duch

Posty: 27

 
W bilard to faktycznie można się wkręcić. Fajna gra bo wymaga umiejętności technicznych, ale też myślenia, strategii, planowania, coś jak w szachach.

Facio

Posty: 26

 
Jest z czego wybierać w Warszawie jeśli chodzi o takie kluby z bilardem. U mnie na Mokotowie to znam co najmniej z pięć. Choć ja to częstym gościem w takich miejscach nie jestem, wolę pójść do kina z dziewczyną, ewentualnie do teatru, choć to drugie to w Warszawie często drogie.

Maciejoo

Posty: 16

 
Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś przykładowego cennika za szkolenia bilardowe, ktoś może wie ile takie kursy kosztują? Jak to wygląda czasowo, szkolenie trwa dzień, tydzień, dłużej? Jakie są efekty?

Acclaim

Posty: 20

 
Słyszałem o jakimś klubie na Mokotowie założonym przez zawodowych graczy, ale jak się ten lokal nazywa to nie mam pojęcia. Może ktoś wie coś więcej?

Budowlaniec

Posty: 21

 
Ciekaw jestem ile może kosztować takie profesjonalne szkolenie z gry w bilard, pod okiem specjalistów. I w ogóle - jak długo taki kurs trwa. Ktoś może ma jakieś doświadczenia?

Marioleczka

Posty: 15

 
Znajomy ostatnio znalazł gdzieś na grouponie tanią ofertę na szkolenie z gry w bilard, ale kto to organizował to nie mam pojęcia, bo ostatecznie ani ja ani on nie skorzystaliśmy. Nie mam przekonania do ofert z groupona tak szczerze powiedziawszy.

Rico

Posty: 12