Potrzebuje zorganizować imprezę plenerową ?

Potrzebuje zorganizować imprezę plenerową ?

Co sądzicie na temat pokazu w wodzie mam talent? Ta artystka występuje na imprezach plenerowych. Myślałem o czymś takim.

KKkurol

Posty: 11

 
Bardzo bardzo dobrze to wygląda i słowo daję, że w najbliższym czasie sama skorzystam z takiej okazji. Bardzo fajnie, że ta artystka z mam talent, daje swój pokaz w kielichu wody na żywo publiczności i można z tego skorzystać w ramach imprez firmowych.

kamilos071

Posty: 32

 
To link do strony świetnej artystki http://www.annafilipowska.com - kontakt do agencji eventowej ze śląska. Na stronie można zobaczyć co proponuje. W takie pokazy warto inwestować pieniądze w ramach imprez pracowniczych, polecam.

Puch23

Posty: 22

 
Wow, pokaz w kielichu wody rozdziawia zawsze wszystkim buzie, tym bardziej, że to nie pokaz w telewizji, a w realu. Świetnie, że artystka wciąż się rozwija i można ją wszędzie oglądać.

Kwatuszek

Posty: 9

 
Osobiście świetnie się bawiłem z kolegami. To była jedyna w swoim rodzaju impreza firmowa, którą bardzo miło wspominam i chętnie uczestniczyłbym w drugiej takiej. Taki talent robi wrażenie na człowieku, zwłaszcza, że można obejrzeć show na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, że będzie podobać się pokaz akrobatów.

Lack

Posty: 26

 
Ja myślę, że takie pokazy akrobatyczne to niezły punkt każdej imprezy firmowej. Fajnie się składa, bowiem akurat byłam na takiej imprezie, sama niezwykle dobrze się bawiłam i cała reszta też. Ekstra pomysł.

Robuś

Posty: 21