Czy można pojeździć na skuterach wodnych w Warszawie ?

Czy można pojeździć na skuterach wodnych w Warszawie ?

Polecacie jakąś firmę, która oferuje wyjazdy dla pracowników, np. skutery wodne w Warszawie? Z góry dziękuję.

olidaks

Posty: 9

 
Raz byliśmy na takim wyjeździe integracyjnym w Warszawie. Było bardzo miło, wypad trwał dwa dni, panowie pojeździli sobie na quadach, panie popływały na skuterach wodnych. Polecam korzystać, jak można :)

Kobitka22

Posty: 20

 
Z własnego doświadczenia polecam tę ofertę http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. Agencja organizuje nie tylko imprezy dla firm na Mazurach, ale w wielu innych miejscach. Ma niezawodny sprzęt i zawsze precyzyjnie dopracowany scenariusz każdego wyjazdu integracyjnego. Polecam, są najlepsi.

Black_Riot

Posty: 11

 
Osobiście lubię to miejsce, więc tym bardziej zareagowałam z uśmiechem na ustach na imprezę dla firmy w Zalewie Zegrzyńskim. Pomyślałam sobie, że to właśnie będzie to, czego potrzebujemy u nas w pracy. Ogólnie za mało jest takich wyjazdów, ale popieram je i polecam każdemu, zwłaszcza nam zapracowanym mróweczkom :)

E-GOista

Posty: 14

 
Nam szefostwo zasponsorowało imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Chwile na pewno niezapomniane. Dużo adrenaliny i to podobało mi się najbardziej :) Miło też były zorganizowane wieczory. Było też typowe disco ;) U nas się udało. Nie było osoby, która narzekałaby na ten rodzaj atrakcji. Pozdrawiam.

johncena67

Posty: 15

 
Na takie wyjazdy integracyjne w Warszawie też bym się pisał :) ale nie mam gdzie. Kumpel był i opowiadał, że to mega fajna sprawa :) Dwa dni na bardzo atrakcyjnych terenach z super sprzętem typu quady, skutery itp. I chyba też z tej agencji pojechali. Spoko sprawa, byle tylko chcieli organizować takie rzeczy w firmach.

Gubomilaa

Posty: 22

 
Już dwa razy uczestniczyłem w takiej imprezie dla firm w Warszawie. Mam nadzieję, że i w tym roku coś nam zorganizują. U nas można było spróbować nawet windsurfingu, ogólnie niezapomniane wrażenia. Wiadomo, że na takich imprezach całkiem inaczej odbiera człowiek ludzi z pracy, a o to przecież w całej tej sprawie chodzi. Jest fajnie i tyle.

Oct714

Posty: 16

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

666marian

Posty: 26

 
No właśnie w wielu firmach takich rzeczy się nie organizuje, więc nie wiedzą ile tracą. Sam był chętnie wziął udział w takiej imprezie 4x4 w Warszawie. Wszyscy chcą tylko korzystać, większość szefów nie ma pojęcia ile dobrego zrobiliby dla swojego biznesu, gdyby poważnie traktowali swoich pracowników.

mariuszek

Posty: 14

 
Już dawno myślałem o czymś takim dla swoich pracowników. W tym roku koniecznie muszę zdecydować się na taki wyjazd integracyjny w Warszawie. Zobaczymy co dobrego wniesie do naszej firmy.

codePerformance

Posty: 22