Zespół muzyczny na wesele

Zespół muzyczny na wesele

Mamy dylemat z narzeczonym jaką ekipę zatrudnić do grania na naszym weselu. Macie jakieś sprawdzone typy? Fajnie, żeby dobrze rozkręcili zabawę, bo goście mogą być raczej tacy smętni...

Cigerko

Posty: 26

 
Pewnie masz w rodzinie, albo w znajomych kogoś kto jakiś czas temu brał ślub, ich najlepiej podpytać, są na świeżo, może kogoś polecą.

Box34

Posty: 22

 
Sam szukam kapeli, także temat bliski mojemu sercu;)

Myślę, że max trzy osoby żeby były w takim zespole i będzie dobrze, poza tym przydałaby się wokalistka jako główny głos ;)

Smerfik

Posty: 20

 
Mieliśmy to szczęście, że sąsiedzi mają swój zespół i oni nam zagrali. Taki regionalny skład, który dalej niż 40 km od miasta się nie zapuszcza.

gregBard

Posty: 20

 
U nas mieliśmy kłopot ze znalezieniem odpowiedniej sukni ślubnej:P Niestety mam dość nietypową sylwetkę i trzeba było szyć na miarę...w sumie z obrączkami też był mały kłopot, bo się złotnik opóźniał, ale w końcu były na czas :)

Fiflek

Posty: 14

 
Orkiestra orkiestrą, ale ja bym się raczej rozejrzał za jakimś dobry fotografem, bo zdjęcia to jest najważniejsza pamiątka jaka zostanie z tego wyjątkowego dnia.

Macie już fotografa?

Biudzibudzio

Posty: 27

 
Na naszym weselu zagrali zawodowcy, którzy nawet mieli epizody w programach telewizyjnych:) Wszystko na żywo – instrumenty, śpiew, efekt był bardzo klimatyczny. Warto zerknąć na ich stronkę kapelanawesela.pl i sprawdzić szczegóły.

Polecam!

Trener

Posty: 23