Czy są serwisy gdzie można pobrać mp3 ?

Czy są serwisy gdzie można pobrać mp3 ?

Szukam dobrej muzyki pop za darmo, jeśli możecie podzielić się adresami stron z darmowymi mp3 z góry wielkie dzięki. Wszędzie trzeba płacić.

Nowa

Posty: 19

 
Ja też korzystam z tej strony. Jest faktycznie spoko. Mnie pasuje, bo większa część mp3 za darmo, jakie chciałam tutaj odnalazłam i dodatkowo są w dobrej jakości.

Himer56

Posty: 17

 
Takich stron z darmowymi mp3 jest coraz więcej. Wszędzie jednak jest to samo jeśli chodzi o muzykę. Sami pewnie to zauważyliście, a jak jest już coś więcej to oczywiście odpłatnie.

alimer56

Posty: 15

 
Jak pobierasz mp3 to na poniektórych stronach zauważcie trzeba na nieszczęście zgodzić się na przychodzący sms specjalny, za który to my płacimy. Koszt nie jest znaczny, niemniej jednak znaczące by strona miała do rzeczy muzykę, a nie kilka hitów, jakie dodatkowo nam się nie podobają. To tak na marginesie, niemniej jednak znaczące.

eagle

Posty: 14

 
Na stronie http://pobierzpiosenki.pl bez problemu pobrałem piosenki, jakich szukałem. W porównaniu z innymi stronami mają dobrą jakość. Polecam więc odwiedzić tę stronę.

qwerty

Posty: 20

 
Hej, mnie również odpowiada opcja pobierz mp3 za darmo. Może rzeczywiście trzeba się nieźle czasami naszukać, lecz dla chcącego nie ma nic uciążliwego. W necie można znaleźć masę takich stron, jakie mają sporą ofertę jeśli chodzi o utwory muzyczne. Dawno nic nie ściągałem, może pojawiły się nowe.

Zbychoo54

Posty: 18

 
Ja też korzystam z tej strony. Jest naprawdę spoko. Mnie pasuje, bo większość mp3 za darmo, które chciałam tutaj znalazłam i dodatkowo są w dobrej jakości.

KHOT

Posty: 23

 
Ja też zawsze pobieram piosenki z tej strony i jak widać innym też ona się podoba. Baza muzyczna niczego sobie, częste aktualizacje i dobra jakość plików muzycznych przyciągnęły moją spostrzeżenie.

Black_Riot

Posty: 11

 
Mnie również nie udało się pobrać piosenki, którą chciałam za darmo. Tak to już jest, że nic nie ma za darmo. Tym niezwyklej jeżeli nie chodzi o oklepane kawałki.

Klarka34

Posty: 13

 
Też odniosłam wrażenie, że nigdzie nie ma tego co bym chciała jeżeli chodzi o mp3 za darmo. Już chyba lepiej zapłacić i naprawdę mieć spokój, pościągać sobie co się chce i z głowy. Polecana strona na forum jest całkiem w porządku i akurat tutaj udało mi się pobrać kawałki, jakich nigdzie nie mogłam znaleźć, a bardzo mi na nich zależało.

ZaNK3R

Posty: 13