Projekty graficzne w Warszawie, jaka firma??

Projekty graficzne w Warszawie, jaka firma??

Elo. Drukarnia nie chce wydrukować zrobionych przeze mnie projektów ulotek, żądają poprawek.

Kto jest w stanie poprawić projekty graficzne w Warszawie?

lelitos

Posty: 15

 
Wiadomo, że zamawiając coś w większych ilościach, możemy liczyć na większe rabaty. Tak samo jest w agencjach reklamowych. Ja też żeby trochę zaoszczędzić, zamawiając materiały reklamowe w Warszawie, staram się duże partie. Niekiedy leżą później w magazynie, ale to przecież nie mleko i się nie zepsuje.

labuh

Posty: 9

 
Skoro chcesz drukować materiały reklamowe w Warszawie, to może warto by pomyśleć od razu o sposobie ich kolportowania? A może zamów druk razem z kolportażem.

derbuś56

Posty: 14

 
Wybór formy reklamy powinien odpowiadać specyfice danej branży. Jeżeli dysponujesz dużym budżetem, to odważ się na coś innego niż długopisy czy koszulki i zamów kreatywne materiały reklamowe w Warszawie.

fuey

Posty: 23

 
Jeżeli zlecasz projekty graficzne w Warszawie, to przed rozpoczęciem pracy przekaż grafikowi przykładowe makiety z marginesami, które pozyskałeś od drukarni.

Sebo

Posty: 20

 
Gdybym miałbym zamawiać projekty graficzne w Warszawie, to tylko i wyłącznie w http://www.studioyeti.pl Do swojej pracy wykorzystują oni bowiem wysokiej jakości monitory, które zapewniają pełną kontrolę nad kolorami, które w przypadku grafiki mają ogromne znaczenie.

Domeczek3

Posty: 27

 
W moim przypadku było tak, że zanim zleciłem tworzenie stron internetowych w Warszawie, zapoznałem się z ofertami różnych webmasterów i co najważniejsze obejrzałem ich witryny. Niby szewc bez butów chodzi, lecz programista musi mieć wzorową stronę

Jacuś

Posty: 14

 
Według mnie profesjonalne studio graficzne w Warszawie powinno umieć doradzić klientowi w wyborze odpowiedniej wizji projektu. Nikt przecież lepiej nie zna się na wybieraniu i łączeniu kolorów niż grafik, który tego rodzaju pracami zajmuje się każdego dnia.

RuFiK

Posty: 26

 
Obecnie strony internetowe w Warszawie robione są przez wiele firm. Według mnie największą uwagę przy wyborze trzeba zwracać na funkcjonalność danej witryny i również możliwości późniejszych modyfikacji.

Darth9

Posty: 22