tworzenie stron internetowych, oferta

tworzenie stron internetowych, oferta

Witam. Jaka firma od stron www jest w porządku? Jest ich sporo i nie niezwykle wiem, komu zlecić stworzenie strony.

eloop

Posty: 8

 
Co do stron www, to musisz pamiętać, żeby wybrać responsywne. Po drugi poszukaj firm z okolicy, bo wtedy możesz spotkać się i dogadać wszystko. Spytasz i będziesz mieć pewność, że firma nie działa z przypadku i że jest profesjonalna. Sprawdź sobie opinie i na pewno dobrze trafisz. Grunt to dokładne sprawdzenie, z kim masz do czynienia.

Oct714

Posty: 11

 
Polecam tę firmę od projektowania logotypów http://www.duonet.eu/pl/oferta/branding/48-logo. Świetnie znają się na rzeczy. Sam korzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o inne usługi to również.

radek

Posty: 10

 
A co do zdjęć produktowej, to polecam tę usługę wszystkim, którzy mają sklepy online. Nie ma to jak profesjonalne zdjęcia. Dzięki nim w końcu mogę powiedzieć, że zacząłem sprzedawać. Najważniejszy jest dobry opis i super fotka, która pokazuje wszystkie zalety oferowanych produktów.

wigry00

Posty: 8

 
Fotografia studyjna to ścisła dziedzina. Zwykł fotograf nie będzie ci umiał pomóc. Kiedyś też myślałem nad taką profesjonalną sesją zdjęciową. W końcu zdjęciami zajął się mój brat pasjonat fotografii i jakoś poszło. Ogólnie to naprawdę bardzo ciekawy pomysł co do takiej dobrej oprawy graficznej w sklepie. Na klientów to działa.

Smerfik

Posty: 20

 
Jeżeli już miałbym sięgnąć z oferty namingu, to musiałbym mieć pewność, iż to bardzo dobrzy specjaliści. Koleżanka się zawiodła, ale kumpel naprawdę trafił na super profesjonalistów.

wiesław11

Posty: 7