opony do ciężarówek

opony do ciężarówek

Gdzie się zaopatrujecie w opony? Generalnie to mam problem ze znalezieniem wartościowego sklepu internetowego, bo już kilka razy miałem sytuację, że przyjmują zamówienie, ale później się okazuje, że akurat tego ogumienia nie ma w magazynie. Też coś takiego przerabialiście?

HalskiPL

Posty: 1

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

derbuś56

Posty: 14

 
Znam ich z Podkarpacia. Wielu moim kumplom kierowcom pomagali w serwisie ogumienia, więc sprawdzona lokalnie marka.

Czarek

Posty: 3

 
Radialne opony to jeszcze krótka historia. Zaledwie 60 lat na rynku, więc ogumienie ciągle się udoskonala. Kierowcy mają wrażenie, jakby postęp technologiczny się zakończył, a to nie jest do końca prawda.

jordanos

Posty: 15

 
Jeszcze zależy na jakich ładunkach maksymalnych jeździsz. Wydaje mi się, że już nie ma taniego i dobrego ogumienia. Wysoka inflacja porobiła i ten rynek, dlatego lepiej zainwestować w coś sprawdzonego.

Domnik

Posty: 5

 
Gwarancji dotrzymują i coraz więcej opon w katalogu i kontakt z producentami w razie czego. Myślę, że dostępność coraz bardziej się liczy. Unia wprowadza coraz gorsze normy ekologiczne jazdy, więc trzeba solidnego ogumienia jednak pilnować.

MisiekKce

Posty: 2

 
Na cienkich oponach jeździłem to 40 000 km to był maks. Oryginalne, dobrych marek znacznie dłużej wytrzymują, więc możesz sobie policzyć opłacalność na spokojnie.

Babike

Posty: 28

 
Masz przegląd większości opon do samochodów ciężarowych na www.res-tires.pl i według mnie łatwo się wyszukuje po wymaganych parametrach. Radialne trwałe. Według mnie długa gwarancja. Często dłuższa niż u konkurencji. Do wózków widłowych też dostaniesz ogumienie, więc współpraca ma większy sens, jeżeli prowadzisz bardziej rozbudowaną działalność. Pozdrawiam.

alitomm

Posty: 3

 
To akurat prawda, że rzadko się zdarza, żeby sklep prowadził jeszcze serwis mobilny ogumienia, dlatego uważam, że nieco bardziej godni zaufania.

Joe

Posty: 6

 
Jeszcze warto posprawdzać luzy, czy nie ma, bo możesz zajechać nawet droższe opony przez takie zaniedbania.

Black_Riot

Posty: 8